PAWEŁ PONICHTERA

Doktor Paweł Ponichtera ukończył Akademię Medyczną w Białymstoku na wydziale lekarskim w 2006 roku. Z medycyną estetyczną związany od 11 lat.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pracy na uczelni oraz w trakcie wielu kursów w kraju i za granicą. Ukończył cykl szkoleń dotyczących korekty tkanek miękkich twarzy we Włoszech.

Od 2015 roku pełni funkcje The World Opinion Leader jednego z producentów kwasu hialuronowego. Obecnie prowadzi cykliczne warsztaty dla lekarzy i kosmetologów w Polsce, Włoszech, Rumunii oraz na Bałkanach. Współtwórca szkoły medycyny estetycznej Aesthetic Academy i właściciel kliniki stomatologii i medycyny estetycznej.

IZABELA ROZWADOWSKA

Absolwentka kierunku Kosmetologia, Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie, Członek Krajowej Izby Kosmetologii, Współtwórca szkoły medycyny estetycznej Aesthetic Academy i trener medyczny.

 

Od 14 lat prowadzi indywidualna praktykę, uczestnik licznych konferencji i sympozjów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Główny obszar zainteresowania to małoinwazyjne metody biostymulacji skóry  i protokoły łączone.

WARSZTATY DLA LEKARZY: MEDYCYNA ESTETYCZNA W PRACY STOMATOLOGA, WYBRANE PROCEDURY ZABIEGOWE

Część teoretyczna:
1.Medycyna estetyczna stosowana w praktyce stomatologa.
2.Osocze bogatopłytkowe (PRP) i Fibryna bogatopłytkowa (PRF) w protokole leczenia.
3.Zastosowanie kwasu hialuronowego u pacjentów po leczeniu protetycznym,  ortodontycznym i implantologicznym. Wskazania i przeciwskazania.
4.Korzyści  z wykonywanych zabiegów dla lekarza i pacjenta.

 

Część pokazowa:
1. Wykonanie zabiegów z zastosowaniem wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego
2. Wykonanie zabiegów z pozyskiwania oraz implantacji osocze bogatopłytkowego (PRP) i fibryny bogatopłytkowej (PRF).”

WEBSITE CREATED WITH LOTS OF by REBEL ARTISTRY