NASSER SHADEMAN

WYKŁAD: OPTYMALNA, NATURALNA ESTETYKA ORAZ SKUTECZNE METODY KOMUNIKACJI

Na przestrzeni ostatnich kilku lat zaobserwowaliśmy olbrzymie postępy w dziedzinie stomatologii zachowawczej. Mimo tego nadal konieczna jest poprawa sposobu komunikacji między lekarzem a technikiem – tak ważna dla uzyskania przewidywalnych rezultatów estetycznych. Wymagania naszych pacjentów są coraz większe i napisanie na zleceniu do technika ‘kolor B1’ nie jest już wystarczającą informacją dla laboratorium. W dzisiejszych czasach pacjenci są lepiej poinformowani i wymagają uzupełnień protetycznych, które nie tylko odbudują ich ząb, ale również zaoferują stworzenie naturalnej, harmonijnej całości z resztą twarzy. Ewolucja materiałów wykorzystywanych w stomatologii umożliwia uzyskanie spektakularnych efektów, pod warunkiem ścisłej współpracy stomatologów i techników, dzielenia się informacjami i wspólnej pracy, mającej na celu stworzenie przewidywalnych, naturalnych, estetycznych uzupełnień. Wykładowca przedstawi umiejętności, które muszą posiąść stomatolodzy i technicy, by móc stawić czoła wyzwaniom estetycznym w różnych sytuacjach klinicznych i pokaże, jak to osiągnąć doskonałe rezultaty estetyczne z zastosowaniem popularnych materiałów.

 

NASSER SHADEMAN
Renomowany technik dentystyczny o światowej sławie, wykładowca, twórca ruchomych uzupełnień różowej estetyki oraz koncepcji 20min Smile Design, profesjonalny malarz, rzeźbiarz i wizażysta, pierwszy ceramista na świecie, który stworzył mikrofigurki w zębach porcelanowych.
Umiejętność łączenia sztuki i nauki w zakresie technik dentystycznych umożliwiły mu zaspokojenie estetycznych potrzeb niezwykłych pacjentów – gwiazd z Europy, Stanów Zjednoczonych, Australii i Azji.

 

Nasser Shademan oferuje konsultacje mikroestetyczne/zachowawcze ograniczonej liczbie klinik na całym świecie i podczas prowadzonych przez siebie kursów dzieli się ze środowiskiem swoim wieloletnim doświadczeniem i unikalnymi umiejętnościami. Poprowadził wiele wykładów, regionalnych i międzynarodowych kursów praktycznych dotyczących mikroestetyki, publikował swoje prace w licznych międzynarodowych czasopismach stomatologicznych.

WEBSITE CREATED WITH LOTS OF by REBEL ARTISTRY