TIDU MANKOO

WYKŁAD: WSPÓŁCZESNE ROZWIĄZYWANIE DYLEMATÓW ESTETYCZNYCH I ZACHOWAWCZYCH – PODEJŚCIE INTERDYSCYPLINARNE.

Mimo dynamicznego rozwoju periodontologii, technik regeneracyjnych i terapii implantologicznej rehabilitacja estetyczna uzębienia z problemami periodontycznymi oraz nieprawidłowe lub zawodne leczenie implantologiczne w strefie estetycznej pozostają jednymi z największych wyzwań. Prezentacja dostarcza informacji o współczesnych koncepcjach interdyscyplinarnych dotyczących leczenia w strefie estetycznej, w szczególności jeśli chodzi o uzyskiwanie optymalnych, długoterminowych efektów estetycznych i ich stabilności. Zostanie zaprezentowana nowoczesna koncepcja rehabilitacji estetycznej w przypadku skomplikowanych problemów estetycznych i zachowawczych.

 

Wyniki leczenia zależą od postępowania klinicznego oraz zrozumienia biologicznych czynników wpływających na ostateczny efekt leczenia. Optymalne dostosowanie się do interakcji między kością, tkankami miękkimi i odbudową protetyczną determinuje ostateczny rezultat estetyczny i długotrwałą stabilną estetykę tkanek miękkich. Interdyscyplinarne podejście stanowi często klucz do sukcesu.

 

DR TIDU MANKOO

Dr Tidu Mankoo ukończył studia na Uniwersytecie w Bristolu, otrzymując tytuł BDS w roku 1981 roku. Obecnie prowadzi prywatną praktykę w Windsorze (UK), w ramach której zajmuje się implantologicznym i estetycznym leczeniem skomplikowanych przypadków. Jest aktywnym członkiem European Academy of Esthetic Dentistry, Association of Dental Implantology (UK), European Association of Osseointegration (EAO), członkiem International College of Dentists (FICD) oraz International Congress of Oral Implantologists.

 

Pełnił funkcję prezydenta European Academy of Esthetic Dentistry w latach 2009-2010, jest również założycielem i byłym prezydentem British Academy of Aesthetic Dentistry, a nadto zasiada w redakcjach wielu czasopism stomatologicznych. Jest szanowanym nauczycielem akademickim, autorem wielu artykułów i popularnym międzynarodowym wykładowcą w dziedzinie implantologii i stomatologii estetycznej, jak również leczenia skomplikowanych przypadków klinicznych. Prowadzi wykłady i kursy na całym świecie.

WEBSITE CREATED WITH LOTS OF by REBEL ARTISTRY